Je to jen moje fantazie...

30. srpna 2011 v 21:18 | Nickie |  *Our lives*
Tento článek tu původně měl být až zítra,já ho sem dám už dnes.
Hodně jsem přemýšlela o tom,co napsat.Musela jsem se hodně hluboko zamyslet.Dlouho jsem na tím pátrala a nevěděla si rady,jak napsat nějaký "inteligentní" článek,aby Vás zaujal.V tu chvíli se mi promítnuly ty nejzajímavější nápady,co vlastně napsat.Na něco jsem přišla.Každý má ve svém životě nějaký sen nebo sny.Určitě se Vám,tak jako mě někdy snívá o tom,že by jste chtěli navšívit to město,kde je skvělá gastronomie,to město,kde je módní horečka,to místo,které Vás zajímá.I já mám své sny-ostatně jako každý člověk na světě.Každý člověk má nějaké sny,ať už je to o vyléčení nějaké nemoci nebo jen to,poznat například někoho blízkého,o kom jen doposud slyšel.


V životě to mají nejtěžší samozdřejmě Ti,co zažili něco strašného v rodině například rakovina nebo úmrtí někoho blízkého.
Někdy si vlastně jen tak říkám,, Jak někdo může věřit na Boha?",kdyby vážně existoval,proč by dělal hodným zlo a těm,co se mají nejlépe přál i to štěstí.
Proto jsem nikdy nevěřila a nikdy nebudu věřit na to,že někdo tam nahoře je.Ano,možná je,ale rozhodně tam může být nebo taky nemusí,víme jen jedno,že se to jen tak nedozvíme.Ale zpět k tématu...
Ti,co přišli o někoho,kdo jim byl nějak blízký nebo k němu měl aspoň trochu pozitivní vztah a umřel jim,Ti to mají velice těžké jako Ti,co žijí s nevyléčitelnou nemocí.
Lidé s nevyléčitelnými nemocmi se řadí do dvou skupin (tedy já je tak řadím).
Na ty,co to prostě vzdají a nemají sílu ani chuť žít tak,jak musí žít.
A na ty druhé,na ty,co začnou bojovat proti tomu nejhoršímu a bojují až do posledních sil vyčerpání.
K těmto lidem by jsme měli my "zdraví" přihlížet.
Oni se na život dělají jinak než my "normální".Oni si všeho více váží než my.Oni nemají zdaleka to,co máme my.Oni mají jiné sny.Jejich sny nejsou dostat něco,co někdo jiný nemá,jejich sen není dostat drahé auto nebo značkové hadry.
Jejich jediný sen je přežít a být zdravý.
Tak se lidi všichni zamyslete,kdo to má v životě těžké a neberte to tak,že když Vám rodiče nekoupí něco,co Vy chcete,tak se hned čertíte,že máte ten nejhorší život na světě.To by měli říkat Ti,co nemají zdraví a potřebují ho.
Tohle téma mě nijak nenapadlo.Začala jsem psát a tak nějak to začalo samo,jít zrovna na toto téma,proto Vám nemohu zaručit jestli to má "hlavu nebo patu",ale snad Vám to aspoň z poloviny naznačilo,nad čím jsem se chtěla zamyslet.
Nečtěte to celé,nepotřebuju to,je to jen moje věc,můj blog,moje řeči,je to moje fantazie.
Tohle říkám proto,že nechci,aby jste k tomu měli nějaké negativní komentáře.
Ti co si to přečetli,ďakujem veľmi pekně,a mohli by jste napsat svůj názor na to,o čem se tu dnes bavím.
Pište do komentárov :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano 53.3% (49)
Ne 46.7% (43)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama