MTV VMA´s 2011

30. srpna 2011 v 12:23 | Nickie |  *Fashion Police*
Jak už určitě všichni,co sledujete svět celberit nebo různá udělování cen,jste si mohli všimout,že se konalo další udělování úspěšných cen.A jaké,že to ceny proběhly?
V Los Angeleském Nokia Theathre proběhly ceny "MTV VMA´s 2011".A že to byla pořádná show.
Ceny se udělovaly už po několikáté a jako vždy byly famózní.Celebrity mají možnost vyhrát cenu za svoje úžasné výkony a mají velkou příležitost ukázat se v těch nej "hottie" šatech přímo před několika milióny lidí.
Všechny celebrity vypadaly úchvatně.Já tu samozdřejmě nebudu dávat všechny,pro to jsem vybrala podle mě,ty nejkrásnější a nejznámější.První je ta, kterou všichni dobře známe.Je to naše oblíbená "Gabriela" z muzikálu "High School Musical", Vanessa Hudgens.
Vanessa měla také tu příležitost,ukázat se v nádherných a sexy šatech.A že jí to seklo :)
Vanessa vypadala jako opravdová "cuttie" holka a já jí dávám palce nahoru.
Bravo,Vany ;)
Více osobností v c.č. :)


Další podlě mě povedený model si oblékla "čokoládová" PoP zpěvačka Beyoncé.
Ne jen,že si Beyoncé oblékla nádherné meruňkovo-oranžové šaty,které jí moc slušely,ale na udělování cen se přiznala,že čeká malého potomka.Já jí přeju hodně štěstí a hlavně ať je to malé zdravé!

Mám tu další velice známou popovou zpěvačku,která se nejvíce proslavila svou rolí v úspěšném seriálu "Hannah Montana",vyspělou a krásnou Miley Cyrus.Miley už s Hannou nechce mít nic společného,je to za ní a tak to má být.A jde to na ní vidět!Miley v šatech vypadala dospěle a kouzelně :).Měla skvělé doplňky,make-up i vlasy.Nádhera,bohužel žádnou z kategorií,kde byla nominována nevyhrála.Škoda Mil,jindy se to určitě povede :)

To je z "červeného koberce" všechno :)
Tak hodnoťte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama