Důvěra,aneb nic mě nenapadlo...

30. září 2011 v 22:40 | Nickie |  *Our lives*
Zase na mě přichází ta chvíle,kdy nemám co dělat a tak se rozhodnu pro to,abych napsala nějaký normální článek.
Jenže mě už určitě všichni dobře znáte a určitě víte,co zase napíšu.Ano,opět nemůžu přijít na téma,v kterém bych se dokázala vypsat ze svých problémů.Často jsou to věci osobní,a já je na blog nerada dávám,protože nechci mít zas nějaké problémy.Víme,jací jsou na světě lidé.Víme,že nejsou všichni hodní,jako nám ti nejbližší,o kterých víme,že jim můžeme důvěřovat.Zase to slovo,důvěra...Teď mě napadá,když už jsem skončila slovem důvěra,co to vlastně důvěra je.
Může to souviset s předešlým článkem,ale taky ne.Důvěřovat se dá každému,ale ta pravá důvěra,ta je někde v hlouby nás.Dokážeme vlastně někomu důvěřovat?Dokážeme důvěřovat cizím lidem?Ano,někteří lidé jsou tak naivní,že důvěřují každé "prkotině",kterou zrovna někde slyší.Často se také stane to,že to uslyší nebo pochopí ve špatném slova smyslu,pak se s tím někomu pochlubí a celé to převrátí o 180 stupňů.
Já nejsem moc důvěřivá.Proč?
Já důvěřuji hlavně těm lidem,kteří jsou mi maximálně blízcí a o kterých si myslím,že jim důvěřovat mohu.Nikdy bych nedůvěřovala někomu,koho by jsem znala jen pár dní,týdnů,měsíců nebo neznala vůbec.
Je to jako,když důchodci věří všemu,co lidé řeknou,a pak na to doplatí oni sami.Ano,můžou si za to sami,ale v této době už nejsou důvěřiví a naivní jen důchodci,ale i lidé mladí nebo nejmladší.
Bohužel v tomto světě,galaxii se nedá důvěřovat vlastně ničemu.
Napadá mě třeba "KONEC SVĚTA".
Začíná se o něm více a více spekulovat a mě už to začíná štvát.Jinak mimochodem,svět už měl skončit i na millenium (tzn. v roce 2000 nebo v roce 2010)..Jsme pořád tady,že?Tak proč důvěřovat všemu,co kde slyšíme?Já jsem ten typ člověka,že důvěřuji až poté,co se dokáže,že je to vážně pravda.Pak dokážu maximálně důvěřovat.
Noo,a myslím,že článek je na světě.
Já vím,možná je nemožný,ale vážně mě to napadlo jen tak samo od sebe,spontálně.
Co podle Vás?
  • Líbí se Vám článek?
  • Co si o něm myslíte?
  • Jste důvěřiví?
  • Co si myslíte o konci světa?
Pište do komentářů,jsem na ně docela zvědavá...;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano 53.3% (49)
Ne 46.7% (43)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama