Sebevědomí

10. září 2011 v 17:47 | Nickie |  *Our lives*
Dlouho už jsem nenapsala nějaký ten článek o běžných věcech v životě.Například jako jsou pocity lidí,přání a mé názory na život...Rozhodla jsem se,že to musím změnit a nějaký ten názor na něco napsat.Ale na co?Netrvalo mi to dlouho,kupodivu to nebyla ani minuta a už jsem věděla,o čem bych mohla dnes napsat.Dnešní téma je SEBEVĚDOMÍ.
Tak se dáme do toho!

Sebevědomí je choulostivá věc v životě,kterou by měl oplývat každý znás.Nemyslím to tak,že by jsme měli být maximálně sebevědomí a jít do všeho "po hlavě".Je to takové to "zdravé sebevědomí".To by měl mít vážně každý člověk na světě.
Někteří lidé mají se sebevědomím velké problémy,někteří ho zase mají plnou hrst.Být sebevědomá si přeje snad každá dívka ve věku od 12-18 let.Když se řekne slovo být "sebevědomá" někdo to pochopí tak,že když je někdo sebevědomý,je tím pádem namyšlený.To,ale nemusí být vždy pravda.
Být sebevědomý je něco,kvůli čemu se cítíte o krok lépe,když Vám není zrovna dobře.Ty holky,které sebevědomí nemají,to někdy velice špatně snáší.Například,že se ve všem podceňují,nevěří si,říkají si,že jsou škaredé,když to není pravda,často stresují kvůli úplným kravinám.
Opak "nesebevědomé" dívky je ten,že si aspoň trochu důvěřuje,jde si za tím,čím chce,dokáže se podívat do zrcadla a říct si ,,Dneska mi to vážně sluší".
Ano,mnoho z nás si nedokáže jen tak stoupnout před zrcadlo a říct něco pozitivního,místo toho si řekneme "Ty zas vypadáš" nebo "Lepší už to bohužel nebude" nebo někdy "Proč vypadám takhle"?
Ani já nemám vysoké sebevědomí.Často se podceňuji,když mi někdo řekne,že mi to sluší,tak zapírám a říkám,že nesluší,protože mám nulové sebevědomí.Ale čím déle tento článek píšu,tím víc o tom vlastně začínám přemýšlet.A jak má vlastně vypadat trochu sebevědomá holka?
- pořád se snaž usmívat.I když se sebou nejsi spokojená,tak se snaž aspoň trošku hodit ten "smile"
- chodit se vztyčenou hlavou.To dodá tvému vzhledu o bod krásy navíc
- choď narovnaná.Vypadá to lépe,než chodit s hlavou dole a ještě zhrbená
- čas od času se pochval.To je právě to "zdravé sebevědomí",když přiznáte,že vám to dnes sluší
- sepiš si svoje PRO a PROTI.To ti pomůže nejvíc v tvém sebevědomí,co víš,možná jsi sebevědomnější,než si myslíš
A co Vy?Jste sebevědomí nebo Vám chybí?
Pište do komentářů,zajímají mě Vaše názory na článek.

PS:Tohle je pouze má úvaha,moje myšlení,takže pokud máš jiný názor,nestyď se ho říct,ale zdrž se prosím vulgárních komentářů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano 53.3% (49)
Ne 46.7% (43)

Komentáře

1 Kimberly Kimberly | Web | 11. září 2011 v 9:30 | Reagovat

moc pěklně napsané ;-) vypadá to, že jsme na tom se sebevědomím stejně... :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama