Téma týdne je "Naruby".

6. listopadu 2011 v 8:00 | Nickie |  *Everything*
Jak jste si mohli všimnout, téma týdne na blogu dělám jen málokdy, tedy vysvětlím - dělala jsem jen jednou ;DD
Možná bych se, ale na to mohla zaměřit, možná taky ne.Každopádně, když je člověk v krizi jako teď já, nezbývá mu použít nějakou tu "tajnou zbraň", ta je v mém případě jediná - napsat článek na téma týdne.Moc se mi do toho nechce, ale budu to muset nějak udělat, když nejsou žádné nápady a nálada také na bodu mrazu :).
Jdu na to, snad to bude znít aspoň trošku inteligentně, pokud ne, nechte si připomínky pro sebe ;), aneb můj blog - můj život - můj článek :).

Téma týdne je "Naruby".Co si pod tímto slovem můžeme představit? Budu psát o tom, co mě jako první k tomuto tématu napadne, to je "život naruby".Myslím si, že nejsem jediná, kdo si "život naruby" spojuje s tímto zadáním.Život naruby - co to vlastně znamená? Pro každého to může znamenat něco úplně jiného, proto tu nebudu psát příklady tipu - za a), b),, atd.. si představuji ten "život naruby" jako něco, co je v životě nové, něco na co nejsme zvyklí, něco nevýdaného a nám zatím neznámého.Může se to "převrátit" kdykoliv, kdykoliv to také může být jinak "naruby".
Kolik % z nás vlastně ví, co je to "život naruby"? Myslím, že to ví jen málokdo na světě, může se to stát každému, někdo to, ale zažít nemusí. Nikdy nevíme, kdy přesně se nám ten život může převrátit...Zítra, za měsíc, za rok, za dva roky?..To ví jen sám osud, ten je předurčený, osud nezměníme, ale zpět k tématu. Já si pod tímto pojmem představuji, že to znamená něco, co například můžeme ztratit nebo naopak, něco nového získat. V té době, kdy se nám něco tak neznámého, nového stane, je těžké k tomu hned přistoupit, musíme to nejdříve pochopit. Dám příklad - vyhodí mě ze školy, co teď? Mám já život naruby? Většina řekne, že ano, svým způsobem, já jsem také pro ano. Když mě vyhodí ze školy, nevím, co budu dělat pak. Vezmou mě na jinou? Půjde mi to? Měl/a jsem to zapotřebí? Bude ze mě něco? A dalších milion otázek mi projde hlavou. Pár lidí řekne, že to není život naruby, že život takový je, byl a bude...Ti lidé, co říkají, že to patří k tématu život naruby, nám mohou připadat jako pesimisté, a zase naopak, Ti co říkají, že se tímto život nezmění, jsou optimisté, ale někdy se to může pořádně zkomplikovat. Která z těchto dvou skupin lidí má pravdu? Je to ta pesimičtější nebo ta optimičtější? To je pro každého jinak. Není na světě člověka, který je stejný, jak někdo jiný. Takový nikdo není!Ať si lidé říkají co chtějí, ale i když jsou si sebemíň podobní a mají toho tolik společného, nikdy úplně stejní nebudou, budou se něčím lišit, i maličkostí, ale budou. Proto je každý na té straně, kde si myslí. Přiznám se, že já přihlížím na straně, která říká "ano" - pesimističtější. Proč? Přece, když mě vyloučí ze školy, nebude to všechno stejné, tak jako to bývalo, když jsem do té školy ještě chodívala. Něco se změní, nebudu ráno vstávat s pocitem, že mě tam čekají skvělí kamarádi, že mě zase budou "prudit" učitelé, příjdu o něco, co je mi velmi blízké, ale nikdy si to nepřiznám. Spousta mladých lidí nedá najevo, že mu škola chybí. Ano, chybí a bude chybět. Když mu nebude chybět, den, týden, každý to pochopí, pohoda, ale pak až bude doma rok, tak pak pochopí, že se mu svět obrátil "naruby" a, že s tím bude muset něco dělat, nebo to doma nevydrží.
Takže to ukončím takto. Na světě není nikdo, kdo nechce někdy vypadat jako frajer, jednou to přijít musí, také není nikdo dokonalý. Ať už jsi na straně "ano" nebo na straně "ne" ať jsi optimista nebo pesimista, je to tvůj svět, tvoje rozhodnutí, tvoje území a je na tobě, jak si život změníš.
Hlavně se neměň kvůli někomu, nemáš to zapotřebí!Ty jsi originál, ne žádná kopie nebo figurka!Tak s tím něco začni dělat!!

Až po tomto tématu jsem si uvědomila, jak je těžké napsat článek na blogem zvolené téma, jak to správě pojat, aby to dávalo nějaký smysl a mělo to tu "hlavu a patu", tak doufám, že jsem tím nic nepokazila.
Názory pište do komenřářů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano 53.3% (49)
Ne 46.7% (43)

Komentáře

1 girlsblog000 girlsblog000 | Web | 8. listopadu 2011 v 18:43 | Reagovat

mám sa dobre a čo ty? a čo škola?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama